Bize Yazın

info@esteorange.com

FACE LIFTING

FACE LIFTING

Cerrahi veya cerrahi olmayan bir prosedürdür ...


Doğal Gençleşme ,  Yüz Germe


(Face Lifting)

Yüz Germe Nedir?

Esteorange olarak, yüz germe uygulaması ile danışanlara yaşlanmanın belirtilerini azaltma ve daha genç bir görünüm elde etme imkanı sunuyoruz. Yüz germe, ciltteki sarkma ve kırışıklıkları düzeltmek, yüz hatlarını belirginleştirmek ve genel olarak daha taze bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan bir estetik cerrahi veya cerrahi olmayan bir prosedürdür.

 

Yüz Germe Çeşitleri:

  1. Cerrahi Yüz Germe (Yüz Germe Ameliyatı): Cerrahi yüz germe, genellikle ciltteki fazla doku ve deriyi çıkarmak, yüz kaslarını sıkılaştırmak ve alt dokuları yerine getirmek için cerrahi bir prosedürdür. Bu yöntem daha kalıcı sonuçlar sağlayabilir ancak iyileşme süreci biraz daha uzun olabilir.
  2. Cerrahi Olmayan Yüz Germe: Bu tür yüz germe prosedürleri, genellikle cerrahi olmayan teknolojilerle ciltteki sarkma ve kırışıklıkları hedef alır. Radyofrekans, lazer, ultrason gibi teknolojiler kullanılabilir.

Yüz Germe Avantajları:

  1. Sarkma ve Kırışıklıkları Azaltma: Yüz germe, ciltteki sarkmaları düzelterek ve kırışıklıkları azaltarak gençleşmeyi sağlar.
  2. Cilt Sıkılaştırma: Kasları ve dokuları sıkılaştırmak suretiyle ciltteki sarkmayı önler.
  3. Daha Genç ve Dinamik Görünüm: Yüz germe, genellikle yüz hatlarını belirginleştirir, kişinin daha genç ve dinamik görünmesine katkıda bulunur.
  4. Uzun Süreli Sonuçlar: Cerrahi yüz germe uygulamaları genellikle uzun süreli sonuçlar sağlar.

 

Esteorange’da Yüz Germe:

Esteorange olarak, deneyimli cerrahi ve estetik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen yüz germe uygulamaları ile danışanlarımıza  doğal ve güzel sonuçlar sunuyoruz. İhtiyaca özel olarak belirlenen cerrahi veya cerrahi olmayan yöntemlerle, her danışanımıza  kişiselleştirilmiş bir gençleşme deneyimi yaşatıyoruz.


Randevu ve Bilgi İçin:

Yüz germe hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama için randevu almak için Esteorange’un uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!